Atbalstot sportu, atbalstām Latviju
2013.02.08

Ar uzvaru 2014. gada Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas hokeja turnīru ceturtdien, 07.02.2013., sāka Latvijas valstsvienība, kas ar rezultātu 6:2 apspēlēja Lielbritānijas izlasi.

LATLOTO
2013.02.08

Piedaloties mediju aģentūrai MPG un radošajai aģentūrai ST.Brothers, februāra pirmajās dienās Rīgas ielās izbraucis LATLOTO zemās grīdas tramvajs. Pirmo reizi tramvaja noformējumā izmantota UV druka uz metāliskās spoguļplēves.

Par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem 2013. gadā
0000.00.00

2013. gada  1. janvārī ir stājies spēkā Priekšvēlēšanu aģitācijas likums. Saskaņā ar šī likuma 33. pantu, izvietot priekšvēlēšanu aģitāciju uz Rīgas sabiedriskā transporta  ir aizliegts.
33.pants. Administratīvo resursu izmantošanas aizliegums


(1) Administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijā ir aizliegta.
(2) Par administratīvo resursu izmantošanu šā panta izpratnē uzskatāma valsts un atvasinātu publisku personu institūciju un kapitālsabiedrību, kurās valstij vai atvasinātām publiskām personām pieder kapitāla daļas (akcijas), kā arī kapitālsabiedrību, kurās vienas vai vairāku valsts vai atvasinātu publisku personu kapitālsabiedrībām piederošās daļas (akcijas) atsevišķi vai kopumā pārsniedz 50 procentus, finanšu līdzekļu, kustamas un nekustamas mantas izmantošana vai pakalpojumu sniegšana priekšvēlēšanu aģitācijas veikšanai, kā arī šo institūciju reklamēšana par samaksu 30 dienu periodā pirms vēlēšanām, ja attiecīgā reklāma ir saturiski saistīta ar deputāta kandidāta, politiskās partijas, politisko partiju apvienības, kā arī politiskās partijas vai politisko partiju apvienības pārvaldes institūciju izvirzīto kandidātu Ministru prezidenta vai ministra amatam vai ar politisko partiju vai politisko partiju apvienību saistītas personas atspoguļojumu vai šāda kandidāta vai personas darbības atspoguļojumu.

Priekšvēlēšanu aģitāciju ir iespējams izvietot uz reģionālajiem pasažieru autobusiem Ādažos, Jēkabpilī, Rēzeknē, Preiļos, Liepājā. Rezervācijas pieteikumi nosūtāmi līdz 20.01.2013.

Autobusi
Mikro autobusi
Trolejbusi
Tramvaji