Atjaunota 6.tramvaja kustība posmā no 45.vidusskolas līdz Juglai
2013.05.28

Otrdien, 28. maijā, plkst.14.00 tiks atjaunota 6.tramvaja kustība posmā no 45.vidusskolas līdz Juglai, tādējādi 6.tramvaja maršruts kursēs pilnā maršrutā: Ausekļa iela - Jugla. 

Ņemot vērā, ka 6.maršruts ir noslogotākā tramvaja līnija pilsētā, tad iedzīvotāju ērtībām satiksme pa rekonstruēto posmu tiek atklāta jau tagad, līdzko tehniski iespējams veikt drošu tramvaja pārvietošanos pa rekonstruēto sliežu ceļu. Posma labiekārtošanas darbus pilnībā pabeigs līdz šī gada septembrim.

6.tramvaja maršruts pagarināts līdz Ausekļa ielai!
2013.05.16

No ceturtdienas, 16.maija 6.tramvaja galapunkts, kas atrodas Radio ielā, tiek pārcelts uz Ausekļa ielu, tādējādi 6.tramvaja maršruts ir pagarināts un turpmāk tramvajs kursēs līdz pat Pasažieru ostai. "Rīgas satiksme" informē, ka kustības intensitāte 6.tramvaju maršrutā nemainīsies, taču mainīsies kustību saraksts, kas tiks izvietots gan pieturvietās, gan arī interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Turpmāk 6.maršruta tramvaji no galapunkta "45.vidusskola" kursēs pa Ropažu ielu, Brīvības gatvi, K.Barona ielu, Aspazijas bulvāri, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Kronvalda bulvāri līdz galapunktam "Ausekļa iela".

No galapunkta "Ausekļa iela" 6.maršruta tramvaji kursēs pa Kronvalda bulvāri, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Aspazijas bulvāri, K.Barona ielu, Brīvības gatvi, Ropažu ielu līdz galapunktam "45.vidusskola".

Tādējādi zemās grīdas tramvaji kursēs gar Vecrīgu, Operu, Nacionālo teātri, un tuvākajā nākotnē savienos Juglu ar vēsturisko Rīgas centru un Jūgendstila rajonu.

Saistībā ar veiktām izmaiņām 6.maršruta tramvaji turpmāk nepieturēs pieturvietā "Stacijas laukums", tuvāka pieturvieta virzienā uz galapunktu "45.vidusskola" ir "Nacionālā opera", savukārt virzienā uz galapunktu «Ausekļa iela» tuvāka pieturvieta ir "Aspazijas bulvāris".

Pabeidzot rekonstrukcijas darbus un atjaunojot 6.tramvaja maršrutu pilnā apjomā, tās kopgarums būs 22,118 km, apkalpojot pasažierus 46 pieturvietās. 6.tramvaja maršruts ir noslogotākais Rīgā, kurā vidēji mēnesī tiek pārvadāti vairāk nekā 700 tūkstoši pasažieru.

karte


www.rigassatiksme.lv

Arī šajā gadā Pilsētas līnijas turpina būt hokeja līdzjutēji!
2013.05.03
Autobusi
Mikro autobusi
Trolejbusi
Tramvaji